Op Coming-Out Day, 11 oktober jl. waren vijf leden van de Raad van Kerken aanwezig bij het hijsen van de Inclusiviteitsvlag (de uitgebreide regenboogvlag) bij het stadhuis in Leidschendam. Daar werd door wethouder Astrid van Eekelen na een korte toespraak de vlag gehesen in aanwezigheid van vertegenwoordigers van allerlei maatschappelijke organisaties en het volledige gemeentebestuur. Ook vanuit scholen waren vertegenwoordigers aanwezig om zo te laten zien dat voor jong en ouder aandacht is voor ieder om te zijn wie je bent. Dat ook de kerken hierbij zijn wordt altijd goed ontvangen. Juist in onze kerken mag ieder zich welkom weten, ongeacht kleur, ras, geaardheid of afkomst.

Na het hijsen van de vlag gingen de aanwezigen naar de Damlaan die helemaal vol hangt met vlaggen. Een prachtig gezicht. Deze dag wapperde de veelkleurige vlag ook bij veel van de kerken in onze gemeente.

Voor een verslag en meer foto’s: https://www.lv.nl/coming-out-day-2022